hogwarts online
přihlašování
 
Přihlašovací jméno:
Heslo:
 
Nejste ještě studenty naší školy?
Zaregistrujte se.
 
Jste dočasně zneaktivnění a chcete zpět na hrad?
Podejte si žádost o obnovení
 
Zapomněli jste ID nebo heslo?
 
     
kdo je online
 
> Amber Martin
> Avastie Namua Whakaari
> Christina Meadows
> Claps Craps
> Jagga Viggo
> James Denny Freedom
> Jeba Záhradníková
> Magnus Sigursur
> Maya Prinz
 
     
  Pobertův plánek  

U Tří košťat
   Hostinec je prázdný.
 

Soubojový klub
   Bez výzev.
 
     
dnešní oslavenci
 
Dnes slaví narozeniny Agáta Night :: Avastie Namua Whakaari ::
 
     
poslední registrovaní
 
odrážka Laris Van Vorestera
odrážka Dors Venabilli
odrážka John Cooper
odrážka Riven Ashmoore
odrážka Ketryn Čajorádová
odrážka Serafina Blackwood
odrážka Ailerisa Elwynne
odrážka Amber Martin
odrážka Vodnělína Šplíchalová
odrážka Elisabeth Nickols
odrážka Cornelka Darknes
odrážka Rory Weasley
odrážka kim mizuki
odrážka Hazel Elwood
odrážka Ayla Snagon

(celkem 49 kouzelníků)

 
     
školní pohár
0
Havraspár
0
Mrzimor
0
Nebelvír
0
Zmijozel
- bodování zastaveno -
co je nového
odrážka ŠFM Zima 2016
Ronald Holms Williams (07.10.2015)
 

Začal deštivý říjen, takže je nejvyšší čas vyhlásit termíny kolejních tréninků a také rozpis celého Školního famfrpálového mistrovství.
Ročník Zima 2016 je letos záměrně posunut tak, aby se poslední zápas hrál jen několik málo dní před závěrečnou slavností.

Kolejní tréninky půjdou plánovat od 1. listopadu, do té doby jsou nadále k dispozici i tréninky individuální. Během kolejního tréninku nebude umožněno hráčům dané koleje trénovat individuálně. Rád bych připomněl, že 48 hodin tréninků lze rozprostřít napříč celým školním rokem, není je potřeba vyčerpat před prvním zápasem sezóny. Pokud půjde přestavba školního hřiště podle plánu, mělo by být navíc možné mít i více než 1 trénink v jednu chvíli.

5. prosince - Mrzimor vs. Zmijozel
12. prosince - Nebelvír vs. Havraspár
19. prosince - Havraspár vs. Mrzimor
2. ledna - Zmijozel vs. Nebelvír
9. ledna - Nebelvír vs. Mrzimor
16. ledna - Havraspár vs. Zmijozel

Oficiální začátek zápasů je stanoven na 9 hodin ranní. Informace o nultém ročníku profesionální ligy budou zveřejněny během listopadu - do té doby je můj sovinec otevřen pro soukromé dotazy.

Zápasy jsou v týdnech hned po sobě, jediná pauza je 26. prosince. Letos se očekává tuhá zima, s Ministerstvem kouzel se nadále snažíme předejít zmrzlým studentům na tribunách. Nepochybně tomu pomůže i nabídka horkých nápojů od Rosmerty, která se po delší době na stadion vrací s aktualizovanou nabídkou pochutin.

 
[ komentáře:  5 ]  
 
Famfrpál po ruce
Mark Petersvood (19.10.2015)

Termíny na zahájení plánování kolejních tréninků a jednotlvých famfrpálových zápasů, naleznete i v kalendáři.

Stromopsaní
Lilien Emity Watfar (11.10.2015)

Jelikož je nyní zakázán přístup do Sub Salix, naleznete nultou kapitolu barda Blodyna zde [link] - při kliknutí na nultou kapitolu se vám nouzově otevře v google dokumentu, za případné chyby se omlouváme, jde o neopravenou verzi...

Hrad
Nimrandir Elénére (11.10.2015)

Vzhledem k nestabilitě pozemků hradu po nedávném zemětřasu byl zakázán vstup do následujících lokací - kolejní časopisy a weby na pozemcích hradu, subsalix a školní obrazárna.
Opatření platí do doby, dokud se nepodaří obnovit stabilitu.

Soutěž - oprava O:-)
Esperanza Milagrosa (11.10.2015)

Vážení soutěžící,
přicházím s velkou omluvou a důležitou informací k soutěži Studentky na hradě,
představte si prosím, a nadále počítejte s tím, že indicie číslo jedna je správně následovně:
1. Studentka, která si zapsala 5 předmětů, JE Kim. (v zadání je prozatím slovo není, což je neplatné, nevyšlo by vám to).
Děkuji za pochopení,
přeji příjemné luštění :-)

TRIMELES
Andrew Uroboros (08.10.2015)

Už víte o tom, že náš hrad byl dnes dopoledne málem ukraden?
Ne?
Tak si to honem přečtěte!
[link]

 
odrážka Mrzimor
Nicholas McElen (05.10.2015)
 

Drazí obyvatelé hradu,

dovolte mi poděkovat za dosavadní práci mrzimorských prefektek Ines Cros PalantýrVei Sophii Williams. Obě slečny vnesly do koleje nejen v období funkce mnoho dobrých nápadů, které dotáhly až do samotného konce s tou největší možnou grácií.

Na Ines si vážím toho, jak dokáže povzbudit lidi milým slovem. Potěšit je, připravit pro ně něco. Ještě více si ale vážím toho, že se nebojí zastávat pravdy. Více takových lidí.
Vea mi vždy bude připomínat člověka, který bez remcání udělá vše, co je potřeba. Člověka, který je ochotný pracovat v týmu a být jeho opravdovou součástí a oporou, aniž by se musel nějak povyšovat. Ne všichni tohle dokážou.

Na uvolněné místo přichází Tadäus Trottertickler - mladý student, z něhož srší inspirace a úsměv. Přeji mu nejen do funkce, aby i nadále rozdával energii všude, kudy projde, a aby za sebou nechával onen úsměv a přátelskou atmosféru.

Slečny, děkuji vám ještě jednou, a Vám, Tade, gratuluji a přeji jen to nejlepší :)

 
[ komentáře:  11 ]  
 
^_^
Tadäus Trottertickler (09.10.2015)

Děkuji všem za milé věty :) moc si toho vážím a doufám, že nezklamu :)

:o)
Andrew Uroboros (08.10.2015)

Tade, gratuluji a přeji hodně energie a úspěchů i sem ;o)

Tade supééér :D
Andromeda Rose Moonlight (06.10.2015)

Tade, moc gratuluju, a Vám, holky, přeju, ať jste takové navždy :)

Tade supééér :D
Andromeda Rose Moonlight (06.10.2015)

Tade, moc gratuluju, a Vám, holky, přeju, ať jste takové navždy :)

Gratulace
Alf Wolfmoon (06.10.2015)

Tade srdečně Ti blahopřeju :)

A teď už bez rumu
Chester Mikeyskovitá (06.10.2015)

+ přestává potají upíjet alkohol + Pardon, ex-prefektkám. :O))

Tad! Tad! Na hrad!
Chester Mikeyskovitá (06.10.2015)

Smekám před oběma ex-primuskami za jejich službu Mrzíku. A gratuluji, Tade!! Jsi nejlepší! + poskakuje radostně +

Páni
Temilee von Brain (05.10.2015)

Moc gratuluji Tade, věřím je sis to zasloužil a že budeš do Mrzimoru vnášet jen to dobré ;)

Výborne
Willow Spielberg (05.10.2015)

Ešte raz gratulujem, Tad! :)) skvelé, drž sa! :)

Gratulace
Saphira Crystal (05.10.2015)

Jé, gratuluji Tade :)!

Blahoprání
Aya Watanabe (05.10.2015)

Páni Tade,tak tedy hodně štěstí a hodně úpsěchů. ;)

 
odrážka Zkoušky NKÚ a CKÚ
Larrie Larstonová (17.09.2015)
 

Milí zájemci o zkoušky,

rok se s rokem sešel a zas je tu nová příležitost rozšířit si své kouzelnické vzdělání o certifikaci NKÚ či CKÚ. V letošním roce začíná zkouškové období o něco dříve, o to dříve bude také ovšem za vámi.

Ode dneška do 1. 10. 23:59 se můžete u svých profesorů přihlašovat ke zkouškám NKÚ a CKÚ.

Vypracovávání zkoušek bude probíhat od 10. 10. do 10. 11. Pokud do 3. 10. nebudete mít zkoušku od profesora zapsanou u sebe v profilu, kontaktujte mě prosím sovou.

Dále připomínám novinku platnou od loňska, kdy byla otevřena možnost skládat CKÚ i z předmětu, který jste již absolvovali na úrovni NKÚ. Podmínkou je svolení zkoušejícího profesora, který si stále může volit, jaké zkoušky a v jakém počtu je ochoten vypsat. Je tedy možné mít složeno NKÚ i CKÚ z toho samého předmětu.

Vybírejte své zkoušky pečlivě a pilně se připravujte na zkouškové období. Mnoho štěstí.

 
[ komentáře:  24 ]  
 
Posun termínu dozápisu
Ronald Holms Williams (05.10.2015)

Vzhledem k problémům, které nastaly během půlnočního mazání neaktivních lidí, je dozápis do předmětů posunut na pondělí 5. října v 19:30.

Díky za pochopení.

Výuka
Filius Orionis (03.10.2015)

Vezměte prosím na vědomí, že s úderem nedělní půlnoci dojde k následujícím krokům:

* budou vymazáni neaktivní studenti
* následně budou uzavřeny ty třídy prvního ročníku, v nichž nejsou zapsáni žádní studenti
* poté dojde k opětovnému otevření zápisu do prvních stupňů vyučovaných předmětů.

Děkuji za pozornost.

Alba Jacquelin
Andrew Uroboros (02.10.2015)

Rád bych všem, kdo jste ji znali a měli rádi, oznámil, že Albínce vychází in memoriam sbírka básní. Málokdo z vás nejspíš ví, že byla velmi talentovaná a za svůj krátký život napsala neuvěřitelné množství básní, které více či méně v sobě nesly Poselství.

Pokud máte zájem, zde je možno si knihu zakoupit:
[link]

Děkuji
Chelle Lailah Fay (02.10.2015)

za přání, Alex :)

Blahopřeju!
Alexeia Lilian Moorová (01.10.2015)

Milá Chelle blahopřeji k dnešním narozeninám!

Kočka není andulka
Zuzana Malron (30.09.2015)

Pane Renine, na andulce Andělce není nic špatného, ale proboha, tohle je kočka! :D Člověk, který dokže pojmenovat kočku Andělka, nebo dokonce Žloutenka, jak jednou navrhovala, má buďto zvrácený smysl pro humor, nebo mu šplouchá na maják :D

HK
NaSaŠí Jackson (30.09.2015)

Už jste si četli nejčerstvější rozhovor se slečnou Žábovou? Horké novinky o tom, jak rozdává tresty, co se stalo se žábami a jak se jí od prorážení do kolejky z těch boulí zvětšila hlava. Exkluzuvně v Hadím králi!

[link]

Kterak šly kočky ke zkouškám
Ariana von Small (30.09.2015)

To je zvláštní jak se z diskuze p NKÚ a CKÚ stala debata o kočičích jménech:-D

...
Serge Renine (30.09.2015)

no moment, my mame andulku Andělku .... je to pekne jmeno, co ji moje maminka vymyslela ^^

:)
Zuzana Malron (29.09.2015)

Já to myslela vážně, u nás se neustále objevují nové kočky a pokud jim rychle nevymyslím nějaké pěkné jméno, dá jim ho nevlastní máti. Z toho pak vzniká Rozárka, Andělka a podobné výšplechty :D

:)
Anseiola Jasmis Rawenclav (29.09.2015)

já jen že jsem na netu našla kočku jménem anseiola. tak mne to velmi udivilo. :)
slečno malron: a jej...

S.O.S
Mary Anne Montague (29.09.2015)

Drazí obyvatelé hradu,
ráda bych vás poprosila o pomoc. Do multimediální výchovy posbírat odpovědi do dotazníku. Předem všem děkuji za pomoc. :)

[link]

(Kdyby někdo toužil po malé odměně, ať mi napíše do sovince a dostane něco pro sovičky)

Zatím ne
Zuzana Malron (29.09.2015)

Anseiolu, Jasmis, ani Rawenclav doma ještě nemám, ale děkuju za tip, madam, určitě to napravím ;)

kočka
Anseiola Jasmis Rawenclav (29.09.2015)

Chce se někdo přiznat, že po mně pojmenoval kočku? :)

Pavučina soutěží
Esperanza Milagrosa (28.09.2015)

Vážení obyvatelé hradu,
pokud vás zajímá, jaká jsou správná řešení mnou vypisovaných soutěží, malé statistiky a též i drobné ukázky zaslaných příspěvků, nahlédněte ke mně do kabinetu do sekce Soutěže, kde najdete přenášedlo na pavučinu a můžete se tak podívat na podrobnosti soutěží.

Vyloučení studentky
Ronald Holms Williams (26.09.2015)

Za hrubé porušení školního řádu vylučuji ze školy studentku Amy Pondovou.

Mazání studentů
Ronald Holms Williams (25.09.2015)

První mazání studentů neproběhne podle původního plánu 1. října, ale je posunuto na začátek 3. termínu, tj. na pondělí 5. října.

Díky za pochopení.

Nové číslo LT
Olivie Windy (23.09.2015)

Jak se cítí nový prefekt Nebelvíru v ryze dívčím vedení? A jak probíhal první den zápisu? A jaký měli pohled na OVCE nejnovější nebelvírské Ovečky? Čtěte ve Lví tlapou!!

[link]

Fotosoutěž - vyhodnocení
Andrew Uroboros (21.09.2015)

Chcete vědět, které fotky z letního soustředění v Honorově vyhrály? ;o)
Stačí nakouknout a naposledy rozdat hlasy.

[link]

Corvinus Declaratio
Dunstan Merryweather (21.09.2015)

První poprázdninové vydání letošního školního roku je tady. Rozhodně byste si ho neměli nechat ujít. Volných výtisků je dost, stačí si nějaký uzmout a pustit se do čtení! [link]

Profesor Philip Zimbardo
Anseiola Jasmis Rawenclav (20.09.2015)

Chtěla bych všechny své studenty psychologie, ale i ostatní, upozornit na vystoupení významného světového psychologa v pořadu Hyde Park Civilizace na Čt24. Tím psychologem je profesor Philip Zimbardo, který se mimo jiné zabývá psychologií dobra a zla. Ve svém slavném Stanfordském vězeňském experimentu ukázal, že zlé věci nepáchají narušení jedinci, ale hlavně dobří lidé, které ke zlému chování donutila sociální situace. Profesor Zimbardo tyto situace analyzuje, mluví o faktorech, které je způsobují a radí, jak jim každý z nás může předcházet.
Do pondělí je možné profesoru Zimbardovi zaslat otázku. Pořad se bude vysílat v pátek 20:05, pak to bude i na internetu.
PS: Profesor Zimbardo má zítra (pondělí) od 17:00 v knihkupectví Academia v Praze na Václaváku autogramiádu své knihy Luciferův efekt, která u nás vychází v českém překladu. Je tedy jedinečná možnost se s ním osobně setkat.

Kódované obrázky 2 - update
Esperanza Milagrosa (18.09.2015)

Vážení soutěžící,
odkaz pro stažení zadání kódovaného obrázku byl aktualizován a opraven, aby bylo možno obrázek vyluštit.
Tímto též velmi děkuji slečně Magdarlene di Facittra, která mne na chybu upozornila :-) A já tak mohla provést opravu

Výletní drabble III.
Daffodila Nightingale (18.09.2015)

-na viditelné místo položí pergamen Spolku Literárních fanatiků, na němž se skví slova "Soutěž" a "Drabble"- [link]

Kódované obrázky 2
Esperanza Milagrosa (18.09.2015)

Milí soutěžící, do obrázku se mi vloudil šotek, prosím, opravte si čísla v 8. řádku (excelový řádek 17) luštění na "1 1 2 2 1 1 "
Pak byste měli bez problémů obrázek správně rozkódovat.
Šotka najdu a spočítám mu to,
děkuji za pochopení :-)

Jestli to půjde, nechám soubor opravit i v zadání, takže pokud tam již správná čísla budete mít, nemusíte se děsit :-)

 
odrážka Zápis do výuky
Filius Orionis (14.09.2015)
 

Vážení studenti,

velmi mě těší váš zájem o předměty, které na škole letos vyučujeme. Protože je však povinností naší školy zabezpečit výuku pro všechny naše studenty (včetně těch, kteří se v uplynulém týdnu nedostali z jakýchkoli důvodů do hradu, například), muselo se vedení školy uchýlit k dočasnému uzavření zápisu do prvních stupňů otevíraných předmětů, které je platné pro všechny studenty s výjimkou těch, kteří dosud nemají žádný předmět. V této souvislosti také v nejbližších dnech dojde k dootevření několika tříd.
Znovuotevření zápisu do prvních stupňů je naplánováno na konec třetího termínu výuky.

Rád bych se všem, kterých se tyto kroky dotýkají, omluvil za nastalý výjimečný stav. Doufám však, že všichni chápete důvody, které vedení školy k tomuto kroku vedly.

 
[ komentáře:  1 ]  
 
Dootevření předmětů
Ronald Holms Williams (14.09.2015)

Již bylo otevřeno 10 nových tříd několika předmětů - jejich cílem je poskytnout dostatečný počet míst pro všechny studenty.

Pokud do 1. října nebudete mít zapsaný ani jeden předmět, budete ze školy vyloučeni.

 
odrážka Školní rok Zima 2016
Filius Orionis (06.09.2015)
 

Vážení obyvatelé hradu a zejména pak studenti,

vítejte na prahu nového školního roku. Než se dnes v 19.00 otevře zápis na předměty, dovolte mi připomenout nejdůležitější změny týkající se výukového procesu, jež v tomto roce vstupují v platnost. Tyto změny jsou nově zaneseny i ve Školním řádu, k nastudování doporučuji zejména oddíly 6 a 8.

* Zpočátku se lze zapsat každý den pouze na jeden předmět, zápis bude uvolněn po 7 dnech. K jeho uzavření dojde s počátkem 4. termínu výuky (v tuto dobu již budou neaktivní studenti ze tříd smazáni).
* O omluvu řádného domácího úkolu student žádá výhradně přes tlačítko „omluvit úkol“, tato žádost se již nepíše místo vypracování úkolu. Jakkoli jinak podané omluvě nebude moci být vyhověno. Mimořádné úkoly omluvit nelze.
* Omluvené úkoly lze doplnit pouze do 14 dnů od zažádání o omluvu. Za doplněné omluvené úkoly není možné získat bonusové body. Doplněním úkolu nevzniká nárok na novou omluvu.
* Zameškané domácí úkoly (z důvodu pozdního zápisu na předmět či zmražení) doplnit lze (včetně mimořádných), vždy však pouze do 14 dnů od dne zápisu či rozmražení. Za doplněné zameškané úkoly je nadále možné získat bonusové body.
* Domácí úkoly nelze posílat jinou cestou než oficiální.

Vzhledem k tomu, že jsou tyto změny zavedeny nově, je možné, že ne vše bude fungovat tak, jak bylo zamýšleno. Apeluji na vás, abyste případné chyby nezkoušeli zneužívat a v případě, že nějaké objevíte, je neváhali nahlásit. V opačném případě můžete být potrestáni a to i výrazně tvrdším postihem, než kterým je deset stržených bodů za neodevzdaný úkol.

Pevně doufám, že si na nová pravidla zvyknete bez problémů. Koneckonců, svědomití studenti by si v podstatě žádných změn všimnout ani nemuseli.

Teď už ale utíkejte vytáhnout ze skříně školní uniformy a řádně je po dlouhých prázdninách oprášit. Bez nich vás pan Filch do učeben nepustí – a znáte to, ta nejžádanější místa bývají pryč do pár minut.

Užijte si právě začínající školní rok, užijte si Zimu 2016!

 
[ komentáře:  10 ]  
 
Soutěž "Výletní drabble II."
Daffodila Nightingale (12.09.2015)

Nenechte si ujít výlet se Snapem! Více v Soutěžích u Literárních fanatiků: [link]

Nový článek v PRASEti
Zuzana Malron (11.09.2015)

Máte chuť zrekapitulovat si Zařazovací slavnost? S PRASEtem máte tu možnost :)
[link]

soutěž
Andrew Uroboros (09.09.2015)

Poslední várka fotek z letního soustředění v Honorově!
Přijďte a hlasujte!
[link]
Žlutý Trimeles vás očekává !

Soutěž "Znáte hogwarts?"
Selena Enail Smithová (07.09.2015)

V rámci 7 bodu se bohužel studenti do dané části hradu nedostanou, takže v případě, že budete mít vše správně, bude Vám uznaná plná odměna. Zaměstnanci hold musí hledat.

školní rok
Alexeia Lilian Moorová (07.09.2015)

Všem přeji šťastný nový rok a boj o školní pohár. Vivat!

První bod!
Lily Angelina Johnsonová (07.09.2015)

První bod Zimy 2016 skončil ve zmijozelských přesýpacích hodinách. Ptáte se, jak se tam dostal a kdo za to může? Čtěte HK! [link]

tudumtum
Any Dawson (07.09.2015)

všem studentům přeji, ať přežijí absenci spánku a přepití kafem ve zdraví! :-.P

:)
Esperanza Milagrosa (06.09.2015)

všem studentům přeji ostré lokty při bitvě u zápisu předmětů :-)
Ať si další nový školní rok, i s těmi změnami, co nás čekají, i přesto užijete :-)

:X
Tadäus Trottertickler (06.09.2015)

Děkuji Ayo! :D tobě i všem ostatním taky přeji úspěšný nový školní rok! :)

:oD
Aya Watanabe (06.09.2015)

Všem přeji šťastný nový školní rok! :DD

 

Začátek | Předchozí | 139 | 140 | 141 z 390 | 142 | 143 | Další | Konec

Přejít na stránku:  



hlavní menu
 
 
Nápověda / FAQ
Správa školy
Školní řád
Kolejní místnosti
Obsazení kolejí
Velká síň
Ředitelna
Sborovna
Kabinety
Informace o výuce
Učebny
Semináře
Knihovna
Sovinec
Ošetřovna
Soubojový klub
Famfrpál
Dívčí umývárna
Laboratoř
Starý kumbál
Sklepení
 
svet kouzel
 
Bradavický hrad
Příčná ulice
Prasinky
Godrikův Důl
Ministerstvo kouzel
Denní věštec
Sub Salix
OVCE - KOZA
Výjezdní semináře
Školní obrazárna
Kalendář
 
 
daląí aktivity
 
Havraspárský web
- Corvinus Declaratio
Mrzimorský web
- Žlutý Trimeles
Nebelvírský web
- Lví tlapou
Zmijozelský web
- Hadí král
 
     
další aktivity
 
Kvízy
Bodování
Mamonáři
Soutěže
Seznam osob
Klubovna spolků
Síň slávy
Archiv
 
     
Školní spolky
 
Kávový klub
Klub Corvina Declaratio
Klub Hadího krále
Klub Lví tlapou
Klub Žlutého Trimela
Tábory Hogwarts
U Růžové chryzantémy