 |
Mintaka Orionis |
Larrie Larstonová (07.05.2013) |
|
Dnes slaví narozeniny jedna z nejmilovanějších hradních profesorek, hrdá nebelvírská absolventka, Osobnost Hogwarts, držitelka unikátního Vox Scholaris a celé řady dalších zasloužených trofejí a nově i pilná inspektorka výuky - Mintaka Orionis!
Milá Minti, přejeme ti k narozeninám to nejlepší, hodně spokojenosti, zdraví a energie, ať Ti hrad přináší radost a i nadále záříš jako dosud. Jsme rádi, že tu jsi s námi. :)
Krásné narozeniny!
A blahopřání samozřejmě patří i vám, milé slečny Vivian a Terezo! :) |
|
|
|
|
Děkuju... |
Cerridwen Lowra Antares (09.05.2013) | ...za odpovědi na dotazník. 120 odpovědí jsem nečekala, vyrovnali jste můj OVCE průzkum. =D K četným otázkám - nevím, kdo jste, takže těžko odpovím (kdyžtak si napište), tady snad jenom na tu jednu, nejčastější: Zadání znělo přesně tak a ne jinak, tj. za výběr osob nemůžu, prostě jsou předmětem zkoušky. Kdyby bylo tématem najít ultimátní osobnost našeho hradu, určitě by otázky vypadaly jinak. =) |
 | Krásný narozeninový den |
Morwen Elizabeth Dragomirová (09.05.2013) |
| Všechno nejlepší k dalšímu výročí Vašeho narození paní profesorko. Ať se Vám v životě daří vše na co jen pomyslíte :) |
Nová tajenka |
Samantha Ulvenová (08.05.2013) | od Pati v ŽT! [link] |
Poděkování |
Mintaka Orionis (08.05.2013) | Děkuju všem za milá přání k narozeninám a krásné dárky. Snažila jsem se odpovědět na všechny sovy, ale bylo jich tolik, že pro jistotu píšu i sem, abych náhodou na někoho nezapomněla.
Díky! :-) |
 | Gratulace |
Rivola Rosehill (07.05.2013) |
| Přeji vše nej k Vašim narozeninám! Ať to s námi vydržíte jeďte hodně dlouho... Dostatek fantazie, trpělivosti, zdraví a hlavně štěstí madam... =) |
 | Všechno nejlepší |
Lauren Danielle Foxová (07.05.2013) |
| Přeji krásné narozeniny a hodně úspěchů v kozelnické i mudlovském světě :) |
 | želanie |
Margit Claire Leeová (07.05.2013) |
| prajem krásne narodeniny , všetko najlepšie :-) |
 | :-) |
Esperanza Milagrosa (07.05.2013) |
| Přeji všechno nejkouzelnější k Vašim narozeninám! :-) |
 | *** |
Nicole Landin (07.05.2013) |
| Krásné narozeniny, madam! :) |
 | :-) |
Amy Lizardova (07.05.2013) |
| Všechno nejlepší, madam Minti! Ať se Vám daří u mudlů i tady na hradě. :-) |
 | :) |
Linn Rose Lairová (07.05.2013) |
| všechno nejlepší :) |
 | :))) |
Monny Whitecrow (07.05.2013) |
| Vsechno nejlepsi :))) |
|
|
 |
Bradavická čtyřka |
Larrie Larstonová (05.05.2013) |
|
Vážení čtyřkofanoušci,
s potěšením oznamujeme, že všechny kolejní týmy před půlnoci úspěšně odevzdaly druhou úlohu do turnaje Bradavické čtyřky. Překonaly tím prověrku parného jihu a postupují v náročném klání dále. Blahopřejeme! Polovina je již za námi.
Porota dnešní půlnocí zasedá k pečlivému prozkoumání jednotlivých děl, na jejichž zhodnocení má čas do 12. května. Třetímu úkolu a zdánlivě nevinným překážkám východního směru budou soutěžící čelit od 16. května a do té doby jim přejeme kvalitní obnovu tvořivých sil.
Zadání druhé úlohy bylo zveřejněno na Nádvoří Čtyřky, neváhejte se tedy podívat, v jakém zápasu všechny soutěžní týmy triumfovaly.
Přejeme příjemné prožívání turnaje a čekání na výsledky!
Realizační tým B4 |
|
|
|
|
Jarní fotosoutěž ŽT |
Samantha Ulvenová (07.05.2013) | se blíží do finále, ale potřebujeme porotce. Od každé barvy jednoho. Kontaktujte buď mne sovou nebo organizátorku Veu na [mail] [link] |
|
|
 |
OH 2013 |
Anseiola Jasmis Rawenclav (03.05.2013) |
|
Už je to zase tady, vážení! Olympijské hry... tedy vlastně Osobnost Hogwarts 2013!
Cílem ankety je zjistit, kdo pro vás představuje tu největší osobnost hradu. Poctivě se zamyslete a volte podle svého nejlepšího vědomí a svědomí. Upozorňuji, že byste neměli volit čistě podle toho, koho máte nejvíc rádi.
První kolo začalo dnes (3.5.) a potrvá do 31.5. Můžete v něm nominovat až pět osob, každá od vás získá jeden hlas. Deset osob s největším počtem hlasů postoupí do finálového kola.
Hlasovací formulář je k nalezení v pravém menu pod soutěžemi. |
|
|
|
|
Ostravský sraz |
Esperanza Milagrosa (04.05.2013) | Všude plno srazů, tak chci taky jeden, času je dost, takže můžete směle plánovat, abyste se mohli zúčastnit :-) Snad už bude ke konci června méně mudl i kouzlo povinností :-) Všichni zváni |
Zlínský sraz |
Victoria Whitney Rose (04.05.2013) | sraz se přesouvá na 17.5., jelikož spousta lidí 10. nemůže a navíc se hraje hokej .... |
|
|
 |
Školní knihovna |
Larrie Larstonová (01.05.2013) |
|
Dovolte mi jmenovat do pozice nové školní knihovnice dlouholetou zmijozelskou studentku, slečnu Luciru de Radimaru. Té tímto gratuluji a přeji knihovnu plnou spokojených kouzelnických svazků a ještě spokojenějších čtenářů.
Současně chci poděkovat za odvedenou práci nyní již bývalé knihovnici, madam Silvii Honorové, které tímto přeji osvěžující odpočinek a brzký návrat z ledových krajin. |
|
|
|
|
 | ČTVERAČKA |
Larrie Larstonová (03.05.2013) |
| Druhou minisoutěž Čtyřkařské Čtveračky Edeltrůdy opět vítězně obhajuje Mrzimor! Jako první našel všechny střepy jejího rozbitého portrétu, objevil tajné skrýše a podobiznu správně složil. Blahopřejeme, jezevci! Obdržíte symbolickou odměnu 4 galeonů.
Stejně jako minule zůstanou střípky ještě nějaký čas k dispozici všem lačným hledačům, kteří si je chtějí dohledat již nesoutěžně. Poté Čtveračku požádáme o zveřejnění všech skrýší a časů, v nichž byly střípky k naleznutí.
Kdo je ovšem netrpělivý, může si její složený portrét prohlédnout zde:
[link]
Ještě jednou velká gratulace. :) |
 | :)) |
Monny Whitecrow (02.05.2013) |
| Gratuluji kolegyni a těším se na spolupráci :) |
:) |
Elizabeth Gibsonová (02.05.2013) | Gratuluji nové madam knihovnici. :-) Ať se vám mezi knihami daří. :-) |
Gratulace & Sraz |
Zendaer Amattis (01.05.2013) | Gratuluji nové knihovnici a přeji hodně zdaru a pevné nervy na novém postu.
Zároveň bych byl rád, kdyby se mi kvůli pátečnímu setkání v Brně (viz výjední semináře) ozvaly zúčastněné osoby. Rád mám věci promyšlené a rozplánované, tak by bylo dobré vědět, kdy kdo dorazí a jak moc se vyzná. Děkuji. |
Děkuji |
Lucira de Radimaru (01.05.2013) | Ráda bych moc poděkovala. Děkuji slečno Oresto :-) |
 | :) |
Oresta McCollin Vianueva (01.05.2013) |
| gratuluji slečno Lucir :) |
|
|
 |
Středisko profesí |
Larrie Larstonová (23.04.2013) |
|
Na vědomost se dává, že ode dneška je na Ministerstvu kouzel nově otevřeno Středisko kouzelnických profesí, které bude zaštiťovat personální činnost pro náš hrad. Naleznete jej v druhém patře. Zde bude aktualizován seznam volných pozic a vypisovány konkurzy. O pozici si tu mohou zažádat jak fialoví obyvatelé hradu, tak studenti ročníků rozšiřujícího studia, kteří mají zájem o zaměstnanecký úvazek.
Dále se otevřel přehled nabízených studentských stáží. Ty jsou určené výhradně studentům r.s. a poskytují možnost krátkodobého přivýdělku v jednorázových stážových projektech.
V konkurzech i nadále rozhoduje vedení školy, MK pouze zpřehledňuje jejich průběh.
Věříme, že Středisko shledáte prospěšným a že usnadní personální pohyb hradu. V případě dotazů se prosím obracejte na Ministerstvo kouzel. |
|
|
|
|
... |
Monny Whitecrow (30.04.2013) | Brány lesa se otvírají a dnes od 18:30 do 20:30 můžete objevovat kouzlo předlesí. |
Zdravím |
Annie Reprobate (30.04.2013) | Prosím o vyplnění krátkého dotazníku na téma: Sovy na hradě. Výsledky budou použity v mém článku do CD. Děkuji. :) [link] |
deadline přihlášek zkoušek bééé a mééé |
Anseiola Jasmis Rawenclav (30.04.2013) | je 30.4., nezapomeňte na to. |
Nové šílené rozhovory |
Samantha Ulvenová (29.04.2013) | se žlutými B4řemi [link] |
anketa |
Esperanza Milagrosa (27.04.2013) | Chtěla bych se jen skromně připomenout studentům - nováčkům prvního ročníku, kterým jsem posílala sovku s krátkou anketou, jestli by byli tak hodní a vyplnili ji :-) Mají ji v sovinci :-) Když mi pak dají vědět, budu moc ráda ;-) Děkuji všem mockrát |
ČTVERAČKA |
Larrie Larstonová (25.04.2013) | Milé koleje,
se zahájením druhého úkolu vypuklo rovněž další ze Čtveraččiných řádění. Odhalili jste správně, že se jmenuje Edeltrůda. Co však ještě neznáte, je její pravá podoba. Dosud se skrývala za horou jisker, ohňostrojů, v salvě výbuchů a prachu. Nedávno však ve své maringotce vyštrachala starý portrét a vyděsila se, že by ji někdo odhalil. I rozbila jej, a to přesně na 12 kousků střepin.
Těchto 12 střepin pak poschovávala na hradě v naději, že další z jejích tajemství už nikdo neobjeví. Vaším úkolem bude opět v rámci vnitrokolejní spolupráce těchto 12 kusů portrétů najít, slepit (=seskládat) a podobně jako minule jej po složení celého portrétu zaslat sovou kolejního ředitele, primuse či prefektů v můj sovinec.
Rada je jediná - střepy se stejně jako svitky objevují jen v určitou denní dobu, pak zmizí a objeví se ve stejnou dobu dne následujícího. A protože jsou to střepiny magických vlastností, mějte na paměti, že se mohou opravdu šikovně maskovat.
Honbě zdar! Která kolej jako první zjistí, jestli je Edeltrůda opravdu taková zrůdička, jak se jí v mládí vysmívali? První z kolejí, která portrét správně složí, opět obdrží symbolické 4G. A čas běží. :) |
Nová křížovka |
Samantha Ulvenová (24.04.2013) | od Pati v listech ŽT! :) [link] |
:) |
Patricia Baloure (24.04.2013) | Výborná vec, teším sa na môj r.s. :D |
Ach! |
Oresta McCollin Vianueva (23.04.2013) | Jak báječné pro mé uši! |
Potěšený zaměstnanec. |
Galton De Nitris (23.04.2013) | Výborně. Zdá se, že MK vede přínosnou politiku. |
Jásám :-) |
Esperanza Milagrosa (23.04.2013) | Paráda! Už se těším na stáže! :-) |
|
|
|